tr-flag
en-flag
ar-flag
ru-flag
de-flag

Process Plise Perde Sistemleri Hakkımızda

Process Plise Perde Sistemleri Dünden Bugüne

2002 yılında Konya’da kurulmuş olan PROCESS Alüminyum Plastik Ltd. Şti. Banyo & WC Menfezleri, Havalandırma Menfezleri, Sineklik Sistemleri, Cam Balkon Sistemleri ve Plise Perde Sistemlerinin alüminyum profillerini ve plastik aksesuarlarını üreten endüstriyel bir kuruluştur.

Process müşteri memnuniyetini ön planda tutan, değişen ihtiyaçları ve teknolojik gelişmeleri kesintisiz bir şekilde yakından takip eden, sektörel analizleri ve Ar-Ge çalışmaları ile ürün geliştiren firma yapısı ile Türkiye de ve dünyada 1050 bayi ile hizmet vermektedir. Plastik Kapı Pencere Aksesuar toptancıları, Sineklik, Cam Balkon veya Plisse Perde üreten firmalar, ihtiyacı olan Plise Perde kumaşlarına, Alüminyum, Plastik Aksesuar, Sineklik Tülleri, Plise İpi ve diğer sarf malzemeleri alternatif modelleriyle firmamızdan temin edip “kaliteli ürünleri uygun fiyata” alabilmektedirler.

18 yıldır faaliyet gösteren firmamız KONYA Organize sanayiinde 10.000 m² kapalı alana sahip tesislerimizde 150 çalışanımız ile ülke ekonomisine katkıda bulunduğu gibi kaliteli Türk malının dünyaca tanınmasına katkı sağlamaya devam etmektedir.

Mehmet BAĞRIAÇIK

Büyük Kayacık Mh. 3. Organize Sanayi Bölgesi 18 Nolu Sk. 9/1 Selçuklu/Konya - TÜRKİYE

0332 248 00 92

Fax: 0332 248 00 93

www.processmastro.com

[email protected]


Hakkımızda Ürünler Sertifikalar & Belgeler Video Galeri E-Katalog Ödeme Yap İletişim