tr-flag
en-flag
ar-flag
ar-flag
de-flag
altetiket

Stor Perde İmalatçıları

Stor Perde Üreticileri

Stor Perde üreticileri oldukça az sayıda bulunmaktadır. Stor perde imalatını genellikle fabrikalar yapar. Stor perde imalatı oldukça dikkat ister, bu yüzden imalatı yapılan stor perdeler, otomatik makine ve manuel imalatı yapılabilinir. %100 polyester olarak imalatı yapılır.

Stor Perde Üretimi Nasıl Yapılır?

Günümüzde perdeciler stor perde üretimini kendi bünyelerinde yapmaktadırlar. Stor kesme makinası  veya manuel olarak üretimi yapılmaktadır. Stor perde üretimi için çok büyük fabrika veya üretime gerek yoktur. Stor perde üretimi zebra perde imalatına göre daha kolaydır. İmalatı yapılan stor perdeler, kesimi yapıldıkdan sonra mekanik sistemleri takılıp, kalite kontroldan geçer ve paketleme işlemi yapılır.

Stor Perde Hangi Boya İle Boyanır?

Stor perde hangi boya ile boyanır sorusuna cevap olarak, stor perdelerinizi multi forcace boya ve su bazlı vernik kullanarak küçük bir fırça ile boyabilirsiniz. Boyayı az miktarda su ile inceltin, istediğiniz bölgeye hafifçe fırçayı sürün. daha sonra kurumasını bekleyin.

Stor Perde Hangi Kumaştan Yapılır?

Ev ve Ofislerde kullandığımız stor perdeler polyester kumaştan imalatı yapılır.  Stor Kumaşlar, kumaşın cinsine göre polyester ve pamuk keten ve jakar ve black out tipi kumaşlardan özel apre yapılarak imalat  aşaması kumaş cinsine getirilir.

Stor Perde Kumaşı Üreticileri

Stor Perde Kumaş Üreticileri, genellikle Bursa, İstanbul, Ankara, Çorlu, gibi illerimizde üretilmektedir. Enleri 2.80 cm olup otomatik makinelerle üretilmektedir. Stor perde üretimi yerli makinelerle üretilmektedir. Stor perdeler güneşlik olarakda kullanılabilinir.

Stor Perde Metrekare Fiyatları

Stor perde fiyatları metrekare olarak hesaplanır. Stor perdeler mekanizma ile çalışır. Stor perde metrekare fiyatları desenlere göre değişklik gösterir. Düz stor perde, desenli stor perde, simli stor perde, jakarlı stor perde çeşitleri bulunmaktadır.

Stor Perde Fabrika Satış

Bir birinden şık stor perde desenleri imalatı yapan stor perde fabrikaları, kullanımı oldukça kolay olan stor perdeler, günümüzde güneşlik olarada kullanılmaktadır. Pencerelerinizin ölçülerine göre özel üretilen stor perdeler, oldukça basit bir şekilde takılır. Türkiye'de bir çok fabrikanın imalatını yapmış olduğu stor perdeler, uzun ömürlü kullanılabilinir.

Stor Perde Model ve Çeşitleri

Stor Perde Modelleri, Düz stor perde, desenli stor perde, simli stor perde, jakarlı stor perde çeşitleri bulunmaktadır. Stor perdeler siline bilinir ve yıkana bilinir. Stor Perde, Zebra perdelere göre fiyatı daha ekonomiktir.